Kontaktuppgifter

Växel 0380-577000

Johan Emilsson VD

Järnvägsteknik

Telefon: 070 7671033

Epost: johan@heaab.se  

                                                                                  

Niclas Emilsson

Försäljning

Telefon:070 3506065

Epost: niclas@heaab.se                                                                                              

Anders Waldo

Reläteknik och ställverk.

Telefon:070 6285585

Epost: anders@heaab.se                                                                                                   

Peter Börling

Order/planering reparationsverkstad

Telefon:070 6465982

Epost: peter@heaab.se

Linus Ljunggren

Order/planering montage och drifttagningar

Telefon:070 7240882

Epost: linus@heaab.se 

Kontaktuppgifter Elinstallation/Automation

Växel 0380-577000

Henrik Hanno

Elinstallation och Automation

Telefon:070 7249033

Epost: henrik@heaab.se    

             

Stefan Fridhagen

Installatör för regelefterlevnad

Telefon:070 7240307

Epost: stefan@heaab.se

Sofie Emilsson

Administration och ekonomi

Telefon växel: 0380 577000

Epost: sofie@heaab.se