Kontaktuppgifter

Växel 0380-577000

Johan Emilsson VD

Järnvägsteknik

Telefon: 070 7671033

Epost: johan@heaab.se  

                                                                                  

Niclas Emilsson

Försäljning

Telefon:070 3506065

Epost: niclas@heaab.se                                                                                              

 

Anders Waldo

Reläteknik och ställverk.

Telefon:070 6285585

Epost: anders@heaab.se                                                                                                   

 

Peter Börling

Automation och reparationsverksatd

Telefon:070 6465982

Epost: peter@heaab.se

 

Sofie Emilsson

Administration

Telefon:070 3375537

Epost: sofie@heaab.se 

Kontaktuppgifter Elinstallation/Automation

Växel 0380-577000

Stefan Fridhagen

Installatör för regelefterlevnad

Telefon:070 7240307

Epost: stefan@heaab.se    

             

Henrik Hanno

Elinstallation och Automation

Telefon:070 7249033

Epost: henrik@heaab.se

 

Linus Ljunggren

Elinstallation och Automation

Telefon:070 7240882

Epost: linus@heaab.se